Центр інформації про права людини став одним з переможців проекту від Docudays

A+ A-

Кожна команда переможців отримала по $5500 на створення документального короткометражного фільму

Журі всеукраїнського конкурсу “CIVIL PITCH: фільми громадської активності” нагородило режисерів та режисерок. Серед переможців — спільний проект Єлизавети Сокуренко, медіаменеджерки Центру інформації про права людини, та режисерки документального кіно Таїсії Кутузової. Вони працюватимуть над створенням фільму про одну з найбільших проблем України, корупцію, показану в масштабах одного села. 

У результаті пітчингу, який відбувся 28 березня під час Міжнародного документального фестивалю про права людини Docudays UA-2018, журі обрало чотири проекти-переможці. Кожна з команд отримала по $5500 на створення короткометражних документальних фільмів. Про це повідомила прес-служба фестивалю. 

Переможці: 

1. “Врятувати ‘Літаючу тарілку'” режисера Олексія Радинського та активіста Олександра Бурлаки (Рух #savekyivmodernism).

2. “Без статусу. Україна” режисера Дмитра Тяжлова та активістки Катерини Бабіч (проект “Без Кордонів”).

3. “Ти, б*я, рота закрий! ” режисерки Таісії Кутузової та медіаменеджерки Єлизавети Сокуренко (ГО Центр інформації про права людини).

4. “За кухонними дверима” режисерки Юлії Кочетової-Набожняк та активістки Наталії Дорофеєвої (БО “ВБО “Легалайф-Україна”).

 

“CIVIL PITCH: фільми громадської активності” започатковано для того, щоб об’єднати активістів громадського сектора та документалістів для створення фільмів, спрямованих на зміни в суспільстві. Співорганізаторами конкурсу є Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, Goethe-Institut в Україні, Docudays UA.