Читачі нашого сайту відвідали екскурсію по громадських організаціях

A+ A-

Ідея такої зустрічі - познайомити регіональних активістів та активісток з діяльністю громадських організацій у Києві й допомогти встановити перший контакт

Вісім читачів та читачок нашого сайту із разіних регіонів України відвідали екскурсію по громадських організаціях в межах інформаційного марафону #FeelYourRights.

Ідея такої зустрічі – познайомити регіональних активістів та активісток з діяльністю громадських організацій у Києві й допомогти встановити перший контакт.

У Центрі інформації про права людини говорили про проблему дискримінації та місця несвободи, журналістику прав людини та освіту для громадських організацій.

В Amnesty International учасники познайомились із одним з найбільших правозахисних рухів у світі та написали листи підтримки в’язням сумління у різних куточках світу, серед яких українці Олег Сенцов, Олександр Кольченко та Геннадій Афанасьєв. 

В Українській Гельсінській спілці з прав людини говорили про перспективи розгляду справ у Європейському суді з прав людини.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів розповіла про реформу міліції.

За круглим столом у Секретаріаті Омбудсмена говорили про Національну стратегію з прав людини, про готовність держави захищати своїх громадян та про звернення людей із усієї України.