До нас в гості прийшли переможці #FeelYourRights

A+ A-

Усі учасники отримали наші фірмові торби та футболку, цікаву літературу про безбар'єрне середовище, а автори текстів-переможців - гонорари

До редакції Центру інформації про права людини завітали переможці конкурсу #FeelYourRights.

За його результатами призи отримують Ксенія Чубук, Ольга Кулик, Богдан Алтиннік та Олена Тарасик. Олена Тарасик, на жаль, не змогла приїхати до нас з іншого міста, але обов’язково отримає свій приз поштою.

Ксенія – журналістка-розслідувачка, за її плечима виграна в суді справа проти корпорації з еко-активізму.

Оля – менеджерка зі зв’язків із громадськістю Міжнародної благодійної організації “СНІД Фонд Схід Захід”, соціальна працівниця, працює з підлітками.

Богдан – журналіст INSIDER, волонтер Міжнародної організації Amnesty International.

Для всіх наших переможців “права людини” – не пафосне сполучення слів, а цілком реальні речі.

“Захищати свої права – це дуже складно, але можливо. Але для цього найперше потрібно знати, що ж є правами. Коли виникла дискримінаційна ситуація з банком, я, звісно, могла його змінити на інший. Але я вирішила добитися того, щоб мені було комфортно тут обслуговуватися й не було дискримінаційного ставлення до інших клієнтів”, – ділиться Ксенія.

Усі учасники отримали наші фірмові торби та футболки, цікаву літературу про безбар’єрне середовище, а автори текстів-переможців – гонорари. 

За чаєм, кавою та печивом ми говорили про власний досвід захисту своїх прав, про важливість контакту громадських організацій з журналістами, ну і про те, як круто отримувати наші призи.