“Я маю право”: в Києві для дітей влаштували правозахисний фестиваль

A+ A-

Маленькі гості граючи дізнавалися про права людини більш ніж на п'ятнадцяти локаціях.

Дізнатися про свої права, граючи в найрізноманітніші ігри, – вчора, 3 червня, у парку Тараса Шевченка відбувся фестиваль “Я маю право”. Свято з нагоди Міжнародного дня захисту прав дитини організувало Міністерство юстиції України за підтримки агентства США з міжнародного розвитку. Участь у фестивалі взяли більше десяти правозахисних організацій, зокрема долучився й Центр інформації про права людини.  

Діти допомагали поліцейським ловити грабіжників, вчилися правилам дорожнього руху, розбивали піньяти з порушеннями прав людини, а ще: майстрували повітряних зміїв, запускали дрони, грали в баскетбол, слухали концерт і малювали. Маленькі гості з користю та весело проводили час більш ніж на п’ятнадцяти локаціях.  

Цікаве дозвілля влаштували також і для батьків: вони відвідали лекцію про цькування в школі, дізналися про те, як захистити права дитини, і все про аліменти, перевірили свої знання прав людини, а також отримали безоплатні юридичні консультації.  

%%GALLERY%%

Центр інформації про права людини на фестивалі представив виставку з даними дослідження “Що українці знають і думають про права людини”, з якою мандрував шістьма містами України.