Конкурс міні-грантів для проектів з протидії дискримінації

A+ A-

До 15 червня проводиться прийом заявок на міні-гранти для проведення проектів, метою яких є дотримання принципу недискримінації

Коаліція з Протидії Дискримінації та ГО Центр “Соціальна Дія” запрошують до участі у конкурсі міні-грантів для проведення проектів, метою яких є сприяння забезпеченню дотримання принципу недискримінації, покращення роботи державних органів та/або органів місцевого самоврядування в цій сфері, просування та розробка місцевих позитивних дій.

Будуть розглядатися та підтримуватися лише місцеві ініціативи (рівень громади, селища, міста чи однієї області).

Конкурс проектних заявок відкрито для всіх зацікавлених організацій громадянського суспільства в Україні; перевагу отримають проекти, які передбачають співпрацю з органами місцевої влади та місцевого самоврядування. Організатори заохочують учасників конкурсу подавати заявки спільно з партнерськими організаціями. Термін виконання проектів не повинен перевищувати 5 місяців. 

Проектні заявки будуть оцінюватися згідно наступних критеріїв:

1. Вибір проблеми та способу її вирішення. 

2. Адекватний вибір цільових груп.

3. Відповідність завдань цілям проекту.

4. Залучення партнерів з місцевих ОГС та органів місцевої влади.

5. Реалістичність результатів, прозорість моніторингу та оцінки реалізації проекту.

6. Обґрунтованість бюджету.

7. Попередній досвід виконання успішних проектів. 

Заявка на отримання гранту має бути подана в електронному форматі згідно запропонованої форми, а її обсяг не повинен перевищувати 9 000 знаків з пробілами. Прийом заявок буде проводитися до 15 червня 2015 року 12:00 за українським часом. Заявку, скан-копії реєстраційних документів, а також коротке CV організації-заявника необхідно надіслати на адресу електронної пошти calls@noborders.org.ua із вказанням теми “заявка на отримання гранту”. Про результати конкурсу усі заявники будуть поінформовані до 30 червня 2015 року. ГО Центр “Соціальна Дія” залишає за собою право продовжити термін подання заявок, про що буде поінформовано заявників. 

У випадку виникнення додаткових питань просимо звертатися електронною поштою calls@noborders.org.ua з темою листа “консультація”