Координаторка проектів Центру інформації про права людини нагороджена президентською медаллю

A+ A-

За значні особисті заслуги у становленні незалежної України…

Координаторка проектів Центру інформації про права людини Людмила Янкіна нагороджена відзнакою президента України – ювілейною медаллю “25 років незалежності України”.

Як зазначено в указі президента про нагородження, громадяни відзначаються за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу.

 “Для мене це, у першу чергу, означає, що зусилля, покладені заради змін, не витрачені марно і не залишаються без уваги. Крім того, отримавши таке визнання, я сподіваюсь, що це допоможе реалізувати мету до кінця і досягти бажаного результату, коли людина у нашій державі дійсно стане найвищою цінністю, а зневазі до людської гідності більше не буде місця. Дякую усім колегам, з якими розділяю місце у списку, за силу духу та нескореність, за спільні цінності, відданість країні та її народу!”, – зазначає у коментарі Людмила Янкіна.

Людмила нагороджена за поданням Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

За поданням цього міністерства також нагороджені такі громадські активісти як головний юрисконсульт організації “Благодійний фонд “Право на захист” Олена Виноградова, голова правління організації “Благодійний фонд “Восток-СОС” Олександра Дворецька, голова правління громадської організації “Крим СОС” Таміла Ташева, співкоординатор громадського руху “Євромайдан-Крим”, члена правління громадської спілки “Координаційна рада організацій вимушених переселенців з Криму” Сергій Мокренюк та інші.