Наша журналістка стала кращою в конкурсі гендерно-чуйних матеріалів

A+ A-

Статтю "Гроші партій. Гендерна квота депутатів", опубліковану на УП.Життя, визнали кращою серед поданих на конкурс матеріалів у номінації онлайн-видання

Журналістка та головна редакторка сайту Центру інформації про права людини Ірина Виртосу перемогла в конкурсі “Кращий гендерно-чуйний матеріал”.

Ірина Виртосу

Її статтю “Гроші партій. Гендерна квота депутатів”, опубліковану на УП.Життя, визнали кращою серед поданих на конкурс матеріалів у номінації онлайн-видання. Загалом у конкурсі взяли участь 88 робіт з різних регіонів України.

Як розповідає членкиня журі конкурсу Ольга Веснянка, участь саме регіональних ЗМІ не може не тішити.

“Приємно відзначити, що серед конкурсантів небагато, але також були журналісти-чоловіки, які дуже гарно розбиралися в гендерній тематиці. Прикро, що не можна відзначити більше переможців”, – додала Ольга Веснянка.

Журі та організаторки конкурсу зауважили, що інтерес до гендерної тематики, як і кількість гендерно-чуйних матеріалів у ЗМІ останнім часом істотно зростає.

Сама ж переможниця Ірина Виртосу, усміхаючись, коментує: “Появі статті, яка перемогла в конкурсі, я завдячую цілій команді експерток. Я вкотре переконуюся, що зміни відбуваються тільки за об’єднання зусиль. А подарований нетбук дуже вчасно – для майбутніх журналістських відряджень і появи нових гендерно-чуйних матеріалів”.

Конкурс організований Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП) за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.