Правозахисники готують порядок денний для президента та парламенту

A+ A-

Документ охоплюватиме основні кроки, які президент та парламент мають зробити для захисту основоположних прав і свобод людини

Члени Правозахисного порядку денного почали формування списку рекомендацій для президента та майбутнього парламенту. 

Документ охоплюватиме основні кроки, які політичні лідери мають зробити для захисту основоположних прав і свобод людини.

Зокрема, попередня редакція порядку денного містить опис необхідних змін у сфері захисту свободи слова, мирних зібрань, створення сприятливого клімату для громадянського суспільства, боротьби з безкарністю, утвердження рівності та недискримінації, подолання наслідків війни, захисту постраждалих від конфлікту тощо.

Члени Правозахисного порядку денного (зліва направо): Володимир Яворський, Тетяна Печончик, Олександр Павліченко, Олександра Матвійчук 

Ознайомитися з попередніми напрацюваннями можна за посиланням. 

Правозахисний порядок денний також приймає пропозиції та зауваження до цього документа на пошту human.rights.agenda.ua@gmail.com.

На думку членів Правозахисного порядку денного, цей документ повинен бути інклюзивним та відображати спільне бачення спільноти правозахисників. Після того як пропозиції будуть зібрані, редакційна група фіналізує список рекомендацій.