У гості до нас завітала “5-тисячниця” фейсбук-сторінки

A+ A-

"Коли натискала приєднатися до сторінки Центру інформації про права людини, я бачила цифру 4 999. Думала, що це психологічна фішка, мовляв, натисни - і стань 5-тисячницею..."

У гості до Центру інформації про права людини завітала наша переможниця – “5-тисячниця” нашої сторінки фейсбуку. Зустрічали її із цукерками, печивом, гарячим чаєм, подарунками та усмішками.

Знайомтеся – Аліна Бо, 6-курсниця факультету Психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Нині стажується в Соціальному консалтингу “Параграф”.

Аліна розповідає, коли натискала приєднатися до сторінки Центру інформації про права людини, вона бачила цифру 4 999. “Я думала, що це психологічна фішка, мовляв, натисни – і стань 5-тисячницею…”, – усміхається дівчина. Виявилося, що таки ні.

“Мені ваш портал цікавий з професійної точки зору. Я відслідковую новини на вашому сайті – багато цікавого для себе дізнаюся”, – прокоментувала наша гостя.

А ще Аліна розповіла, що є натхненницею соціального проекту “Студентське агентство соціальних проектів”, де разом зі студентами креативлять нові соціальні інціативи і прагнуть змінити світ.

Серед подарунків Аліну найбільше зацікавила “Заборонена книга” (авторка – директорка з комунікацій Центру інформації про права людини Марина Говорухіна).

“Знаєте, як це зараз мені важливо! Стільки всього хочеться розповісти світові, а як представити свою громадську організацію та достукатися до журналістів мені ще бракує знань. Ви не уявляєте, як зараз потрібна мені така книжка!”, – поділилася переможниця.

Ще Аліна отримала від нас фірмову футболку, торбинку “Дискримінація обмежує. Протидій!“і купу цікавих книжок. “Я вже заздрю вашому 5 555-другові, які ви йому подарунки приготуєте, якщо мені стільки!”, – усміхнулася дівчина.

Приєднуйтеся до нас на сторінці фейсбук https://www.facebook.com/humanrights.org.ua , читайте новини на нашому сайті й не дозволяйте порушувати ваші права.