У Маріуполі триває круглий стіл про ефективність роботи поліції

A+ A-

Правозахисники, поліцейські, аналітики та прокуратура зібрались у Маріуполі, щоб розробити критерії оційнки ефективності роботи поліції в забезпеченні прав людини

Сьогодні у Маріуполі розпочався круглий стіл з представниками поліції, прокуратури, правозахисних організацій, аналітиків та представників Міжнародного комітету червоного хреста. Мета круглого столу – розробити критерії оцінки ефективності роботи поліції в забезпеченні прав і свобод людини.

Упродовж трьох днів запрошені експерти працюватимуть над методичними рекомендаціями щодо оцінки ефективності роботи поліцейських у сфері дотримання прав людини. 

За словами керівниці проектів Центру інформації про права людини Людмили Янкіної, велику увагу в обговоренні експерти приділяють поліцейській діяльності на прифронтових територіях, дотриманню прав людини під час затримання та утримання людини в ізоляторі тимчасового тримання до потрапляння в місце несвободи.

Крім того, ретельно розглядають факти порушень прав людини з боку поліції. А також інструменти співпраці з прокуратурою у розробці спільного інструменту дотримання прав та свобод людини.

“Головною метою цього заходу є підвищення рівня безпеки для людини під час взаємодії з поліцією. Через дотримання міжнародних стандартів, визнання та поваги до прав і свобод людини, поліція під час виконання своєї діяльності, може підвищити рівень довіри до себе з боку населення та покращити взаємодію”, – коментує Людмила Янкіна.