Українська делегація у Страсбурзі вчилася стандартам захисту прав внутрішньо переміщених осіб

A+ A-

Під час візиту учасникам представили освітній онлайн-курс із питань внутрішнього переміщення

18-19 грудня 2017 року в межах Проекту Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні” відбувся ознайомчий візит, сфокусований на аналізі міжнародних стандартів щодо внутрішнього переміщення. Зокрема, учасникам розповіли про відповідні практики Європейського суду з прав людини, Комітету ПАРЄ з міграції, біженців та переміщених осіб, Комісара з прав людини Ради Європи та групи Помпіду. Від Центру інформації про права людини до складу української делегації увійшла менеджерка з адвокації Олена Луньова.

Фото Офісу Ради Європи в Україні
Фото: Офіс Ради Європи в Україні

 

Під час візиту представники громадських організацій та державних установ обговорили особливості урядових політик стосовно ВПО в країнах-членах Ради Європи, практичне застосування Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії у ситуаціях осіб, які зазнали внутрішнього переміщення.

Учасникам також представили освітній онлайн-курс із питань внутрішнього переміщення. Він підготовлений Проектом у межах Європейської програми навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP). Його активне впровадження розпочнеться вже цього року.