Центр прав людини ZMINA

Центр прав людини ZMINA працює у сфері захисту свободи слова, свободи пересування, протидії дискримінації, попередження тортур і жорстокого поводження, боротьби із безкарністю, підтримує правозахисників і громадських активістів на території України, включаючи окупований Крим, а також захищає осіб, які потерпіли в результаті збройного конфлікту в Україні. Організація проводить інформаційні кампанії, освітні програми, займається моніторингом та документуванням випадків порушень прав людини, готує дослідження та аналітику і добивається змін завдяки національній та міжнародній адвокації.

У щоденному режимі ZMINA розповідає про ситуацію із дотримання прав людини в Україні через власний медіапортал, через соціальні мережі  на  ФейсбуціТвітері,  профіль на Youtube, а також через майданчики інших засобів масової інформації, зокрема завдяки співпраці із найбільш авторитетними виданнями в Україні та за кордоном, для яких журналісти організації готують ексклюзивні авторські матеріали на правозахисну тематику.

#

Центр прав людини ZMINA

заснований у 2011 році. Організація зареєстрована Міністерством юстиції України 15 серпня 2012 року. Попередня назва - Центр інформації про права людини.

Місія організації – будувати країну, в якій кожен може захистити свої права.

За сім років роботи організація втілила ряд інформаційно-просвітницьких кампаній у сфері прав людини.

45

ні утиски, які суперечать міжнародним зобов’язанням України щодо свободи об’єднань та асоціацій, а також

117

ні утиски, які суперечать міжнародним зобов’язанням України щодо

32

ні утиски, які суперечать міжнародним зобов’язанням України щодо свободи об’єднань та асоціацій, а також

Встановлення на законодавчому рівні фінансового контролю за антикорупційними активістами в поєднанні з кримінальною відповідальністю та спроби введення подальших невиправданих і непропорційних обмежень для діяльності всіх громадських об’єднань, а також численні випадки переслідування неурядових організацій та окремих активістів, включно зі сфабрикованими кримінальними справами та дискредитаційними кампаніями проти авторитетних організацій та активістів, погрозами й фізичними нападами на активістів при відсутності ефективного розслідування таких випадків створюють перешкоди для розвитку всього громадянського суспільства та є загрозою для демократичних прагнень України як європейської держави.

Ми закликаємо владу негайно вжити всіх необхідних заходів, щоб зупинити різнобічні утиски, які суперечать міжнародним зобов’язанням України щодо свободи об’єднань та асоціацій.

У той час, коли весь світ відзначає 20-ту річницю Декларації ООН про захист правозахисників, що визначає право кожного громадянина захищати права людини, українська влада, яка зобов’язалася поважати та захищати права людини і забезпечувати умови для їхньої реалізації, сама ініціює їхнє порушення. Крім того, влада не забезпечує і належної реакції за недотримання принципу верховенства права, що сприяє поширенню безкарності в Україні.

Цінність

Цінність

Цінність

Цінність