Дієвий краудфандинг: що потрібно знати громадській організації, щоб ефективно збирати пожертви через власний сайт

У цьому посібнику містяться поради для громадських організацій щодо краудфандингу – залучення коштів від прихильників через сайт організації. Зокрема, йдеться про те, як працює краудфандинг, навіщо залучати кошти від населення і на які цілі, як врахувати особливості українського законодавства при зборі коштів онлайн, як працює система збору коштів онлайн, як вибрати агрегатор платіжних систем, які документи потрібні для укладання договору з агрегатором, як приймати кошти від жертводавців з-за кордону та як звітувати, щоб не втратити довіру. Посібник буде корисним усім громадським організаціям, які хочуть ефективно збирати пожертви на власну діяльність через сайт організації.

Завантажити електронну версію посібника Дієвий краудфандинг що потрібно знати громадській організації, щоб ефективно збирати пожертви через власний сайт.pdf

Посібник підготовлений Центром інформації про права людини в межах регіонального проекту Нідерландського Гельсінського Комітету та Гельсінського Фонду з Прав Людини (Польща) “Підтримка правозахисників на пострадянському просторі” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Автори: Михайлина Скорик