Майдан. Жіноча справа

Збірник інтерв’ю під назвою “Майдан. Жіноча справа” (2014, авторка Ірина Виртосу, Центр інформації про права людини) підготовлений за підтримки Українського жіночого фонду.

Унікальність видання в тому, що тут описані не тільки спогади очевидиць. У виданні представлені важливі соціальні ініціативи, які виникли на хвилі Майдану, і тепер втілюються в життя, сприяючи розвитку громадянського суспільства в Україні. І в цьому важливу роль відіграють саме жінки.

Завантажити електронну версію “Майдан. Жіноча справа”.

Майдан творили жінки і чоловіки. Нарівні. Однак у ЗМІ й у свідомості громадян закріпився образ лиш чоловіка-героя. Проте за героїзованим образом чоловіка-воїна часто не було видно багато іншого, справжнього, правдивого. Однозначно, Майдан не відбувся би без жінки.

У виданні представлені розповіді авторки “Єлюди” Христини Бердинських, ініціаторки і координаторки Євромайдану SOS Олександри Матвійчук, лікари Майдану Марії Матвіїв, режисерки #BABYLON’13 Лариси Артюгіної, представниці української діаспори в США Марти Коломиєць, “голови миру” Майдану Лесі Оробець, члена правління ініціативи “Родина. Майдан” Анни Гулевської-Черниш та інших.

Автори: Ірина Виртосу