Постраждалі від конфлікту: як Україна забезпечує реалізацію їхніх прав

Подання коаліції громадських організацій щодо реалізації Україною Міжнародного Пакту про економічні, соціальні та культурні права (МПЕСКП). Завантажити звіт Постраждалі від конфлікту. Як Україна забезпечує реалізацію їхніх прав.pdf українською. 

Це подання підготовлено Коаліцією громадських організацій, що опікуються правами внутрішньо переміщених осіб та тих, хто залишився проживати на тимчасово окупованих територіях України, в рамках підготовки до звітування Україною Комітету ООН з економічних, соціальних та культурних прав. Автори подання мають значний досвід у розробці та адвокатуванні проектів нормативно-правових актів у сфері захисту прав переселенців, приймають участь у робочих групах при профільних Міністерствах, надають значну соціальну та юридичну допомогу особам, які постраждали внаслідок конфлікту, займаються висвітленням подій, що відбуваються на тимчасово окупованих територіях України.

До Коаліції входять:

■ ГО “Донбас СОС”

■ ГО “Крим СОС”

■ БФ “Право на Захист”

■ БФ “Восток-СОС” 

■ ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”

■ Програма “Радник з питань внутрішньо переміщених осіб”, що впроваджується БФ “Stabilization Support Services”, 

■ ГО “Центр інформації про права людини”

У публікації використані фотографії з вільного доступу. Автором деяких світлин є Євгеній Васильєв (Благодійний фонд “Восток-СОС”).

Видання цієї публікації стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Королівства Нідерландів в Україні.