#
Людмила Янкіна

Людмила Янкіна

координаторка проектів

ly@humanrights.org.ua

Упродовж останніх десяти років Людмила працювала на перетині кількох напрямків – управління продажем, маркетинг, освітні проекти, управління відносинами з клієнтом, модерування закритих фокус-груп та фасилітацією публічних дискусій. Два роки тому Людмила перейшла від діяльності у бізнес-секторі до громадського сектору. У сфері бізнесу впродовж 8 років працювала з такими організаціями – Аналітичний центр pro.mova, ВБ Companion Group, Києво-Могилянська Бізнес-Школа [kmbs].

Сьогодні, одночасно із координацією проектів у Центрі інформації про права людини, вона є співавторкою програми та співмодераторкою міжнародного молодіжного кримськотатарського Форуму “Майбутнє Криму”.

Для Аналітичного центру pro.mova в рамках дослідницького проекту “Уроки Свободи” займалась модеруванням фокус-груп та проведенням глибинних інтерв’ю. Для спільного проекту “Інтеграція переселенців: вироблення концепції державної інформаційної політики”  від UNDP та Міністерства інформаційної політики України була співрозробником фасилітаційної програми публічної дискусії.

Свою діяльність у громадському секторі починала з того, що очолювала напрямок маркетингу та розвитку в команді Центру розвитку інновацій НаУКМА, яка започаткувала процес електронної демократії в Україні.

Займає активну громадську позицію та є активісткою в сфері захисту прав людини. З початку Революціі Гідності була активною волонтеркою: на “Громадському ТБ” координувала волонтерською мережею із понад 150 людей, була ініціаторкою проекту запуску першого англомовного синхронного перекладу у прямому ефірі. Також – волонтерка-медик під час Революції Гідності.

За освітою психолог та медсестра. Закінчила Школу з прав людини Харківської правозахисної групи, польську програму “Принципи західної журналістики” від IrexProMedia та відкриті програми управлінського розвитку з управління продажем, лідерства, управління маркетингом, фінансами для нефінансових менеджерів, а також з мистецтва ведення переговорів у kmbs.